Czym się wyróżnia klinika w Ursusie na tle innych klinik stomatologicznych?

Czym się wyróżnia klinika w Ursusie na tle innych klinik stomatologicznych?

Na tle innych gabinetów stomatologicznych wyróżnia się ta placówka, która oferuje profesjonalne i nowoczesne usługi wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Nie bez znaczenia jest również panująca w niej atmosfera i kompleksowe podejście do pacjenta. Właśnie takie cechy ma klinika w Ursusie.

Jakość oferowanych usług

Klinika w Ursusie zdecydowanie wyróżnia się wysoką jakością oferowanych usług. Zatrudniani tu stomatolodzy specjalizują się w chirurgii, endodoncji, ortodoncji, protetyce oraz periodontologii. Dodatkowo pomoc mogą znaleźć osoby z problemem bezzębia i wymagające leczenia implantami.

Warszawska klinika oferuje także wyjątkowe usługi. Są to zabiegi stomatologii estetycznej – wykonywanie licówek, wybielanie i rekonstrukcja zębów, zabiegi w obrębie dziąseł, dzięki którym pacjent zyskuje poprawę wyglądu uzębienia. Placówka wykorzystuje najnowsze metody terapii i od lat wyznacza trendy w leczeniu dentystycznym. Sprzęt, na którym pracują specjaliści, jest zaawansowany technologicznie, dzięki czemu zwiększa się komfort pacjenta, a zabiegi są bezbolesne.

Klinika w Ursusie zajmuje się także diagnostyką stomatologiczną, co znacznie przyspiesza cały proces leczenia. W ofercie znajdują się: klasyczne, cyfrowe i wewnątrzustne zdjęcia rentgenowskie (RTG) wykonywane na nowoczesnym sprzęcie najwyższej jakości, a także protetyczny skaner wewnątrzustny wykorzystywany do wirtualnej symulacji uzupełnienia uzębienia.

Współpraca z doświadczonymi specjalistami

W klinice pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści. W zespole medycznym są lekarze stomatolodzy, chirurdzy, protetycy, ortodonci, implantolodzy i periodontolodzy, a działania terapeutyczne wspierają wykwalifikowane asystentki stomatologiczne. Współpraca wszystkich członków zespołu umożliwia kompleksową opiekę nad pacjentem i wielopoziomowy zakres oferowanych usług.

Lekarze stomatolodzy i inni członkowie zespołu medycznego są absolwentami renomowanych uczelni medycznych w kraju i za granicą. Ukończyli także dodatkowe kursy i specjalizacje, dzięki którym mogą wdrażać najnowsze terapie, zgodne z międzynarodowymi standardami i trendami. Wielu z nich ma długoletnie doświadczenie zdobywane w renomowanych gabinetach dentystycznych i poparte certyfikatami.

Zadowoleni pacjenci

Klinikę w Ursusie na tle innych placówek wyróżnia zadowolenie pacjentów z jakości oferowanych usług. Opinie, które można znaleźć w Internecie, jasno sugerują, że opieka stomatologiczna świadczona jest na najwyższym poziomie i nie odbiega od światowych standardów. Osoby, które korzystały z usług tej kliniki, zwracają szczególną uwagę na zaangażowanie całego personelu, przyjazną, sympatyczną i bezstresową atmosferę, a także kompleksowe podejście do pacjenta na każdym etapie leczenia. Uśmiech pacjentów jest w tym przypadku najcenniejszym wyróżnieniem.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 48 = 52